Звільнений з полону волинянин зустрівся з сім’єю

Четверо українських бійців, серед яких ‒ волинянин Сергій Дмитрук, звільнені напередодні з неволі бойовиків, побачилися зі своїми рідними.

Визволені з ворожого полону солдати 53-ї бригади Вадим Кирпиченко, 28-ї Сергій Гарнага, боєць 1-го батальйону тероборони «Волинь» Сергій Дмитрук та Олександр Макух з 40-го батальйону «Кривбас» приїхали до Києва на медичне обстеження, а вже після цього вирушать додому, ‒ йдеться в сюжеті 5 каналу.

Напередодні їх обміняли на шістьох осіб, які допомагали бойовикам, проте не вчиняли тяжких злочинів.

Звільнені бранці поділились своїми емоціями. «Свято на душі, коли бачиш рідних. Це ейфорія. Та це не передати словами», ‒ каже воїн «Кривбасу» Олександр Макух. Йому вторить його мати: «У мене емоції зашкалюють, я дуже рада нарешті його обняти, знати, що він на свободі».

«Серце ну просто виривається. Дуже чекали», – каже Наталія Скакун, сестра Вадима Кирпиченка. Сам Вадим зазначив, що досі не вірить, що повернувся.

«Я вже рік чекав на цю зустріч ось маленька дочка, ось моя найстарша дочка, ось дружина. Ось ми тут нарешті зустрілися», – зазначив ще один боєць, Сергій Гарнага.

«Радість, що вже зустрів жінку, що вже вдома, можна так сказати. Звісно, ще не вдома, до Луцька далеко, але вже на Україні, на вільній Україні», – розповів Сергій Дмитрук.

x63559.jpg.pagespeed.ic.9dy_oPA1pnbYJJdHj4ZR x63560.jpg.pagespeed.ic.ohIuT-CGwbAu5HUtsDQy x63561.jpg.pagespeed.ic.FNY4-dv0X3IPg-RBlbdh x63563.jpg.pagespeed.ic.7hScnOGCpAZTlHtiJ6fu