Волинські волонтери збирають гроші для «кіборга»

На чергову операцію для «кіборга» із 80-ї бригади Андрія Луцика потрібно майже 10,5 тисячі гривень.

Про це у соціальній мережі Facebook написала волонтерка Наталія Попова.

У дописі волонтерка зазначає: «Андрій приїхав до Києва на чергову операцію – цього тижня йому в Інституті нейрохірургії імені Ромоданова в відділенні відновної хірургії доктор медичних наук, нейрохірург Третяк І.Б. планує вживити електостимуляційну систему для відновлення роботи нервів на лівій руці, щоб відновити її рухливість та чутливість. Операція та медикаменти будуть надані безкоштовно! Єдине- потрібно оплатити рахунок на 10 480 грн за саму електростимуляційну систему…»

Аби допомогти бійцеві, можна переказувати кошти на картку «Приватбанку» № 5168 7572 6871 6919 (дружина бійця Луцик Наталія Миколаївна)

«Нагадаю, що наш Андрій, воїн 80-ї бригади, доброволець, отримав важкі обмороження рік тому в Донецькому аеропорту. Внаслідок обмороження в нашого Героя руки і ноги втратили чутливість та частково рухливість. Андрію діагностували хворобу Рейна, він переніс 2 операції по розблокуванню судин та видаленню ребер в декілька етапів. Ліва рука після операції (в вересні 2015р) так і не почала функціонувати. Після багатьох консультацій і консиліумів, після лікування в санаторії та реабілітації, прийнято рішення спробувати ще один метод – вживити електростимулятор…» – пише Соколова.

Вона розповіла історію бійця: «Андрію 38 років… Має 2 дітей, хлопці (12 і 14 років), дружина працює в дитячому садочку. Пішов на війну добровольцем 27 серпня минулого року у 80-ту бригаду (3 батальйон). Гаубічна батарея. Пройшов Ласточкино, Піски, Водяне. З 27 грудня по 27 січня захисник Донецького аеропорту. З 10 січня отримав важкі обмороження кінцівок (приходилося нерухаючись годинами лежати на 30 градусному морозі). Поруч з ним загинуло 3 друзів з 80-ї, важкопранили багато побратимів. В тяжкому стані Андрія вивезли за 2 дні до виходу з позицій. Шпиталі – Дружківська міська лікарня, волонтери вивезли до Харкова , потім лікувався у Львівському шпиталі. Не дав ампутувати пальці і вдячний львівським лікарям . Підлікували трохи Андрія і з 31 березня 2015 hire знову добровільно пішов в АТО (Костянтинівка, Дружківка). Має 4 державних нагороди, серед яких Андрій особливо пишається медаллю «За оборону Донецького аеропорту»… А потім наслідки обмороження – Андрія за станом здоров’я звільнили з ЗСУ. Має групу інвалідності, має УБД та інваліда війни».