Волинь: не хочуть віддати пасовиська під ділянки бійцям

У селі Пульмо Шацького району селяни проти виділення ділянок бійцям АТО, бо вважають, що вже і так «виконали свій обов’язок».

Про це заявив голова Волинської ОДА Володимир Гунчик під час оперативної наради у понеділок, 22 лютого, посилаючись на лист із сільської ради.

Як пояснив начальник головного управління Держземагентства у Волинській області Василь Василенко, у 2014 році біля села вже виділили 170 ділянок учасникам АТО, нині ж планують збільшити кількість ділянок до 310.

Проте селяни протестують, бо на цій землі вони випасають худобу, а в майбутньому хотіли б спорудження рекреаційного закладу. Підтримав селян і голова райради Сергій Карпук, який розповів, що 21 лютого був на зборах селян і чув їхню позицію.

Натомість Володимир Гунчик заявив, що ділянки не знаходяться в межах населеного пункту, а тому погодження із сільською радою потрібне тільки через розпорядження самого голови ОДА. Він закликав голову Шацької РДА та райради приїхати в Луцьк «поспілкуватися», а бійцям АТО порадив поїхати в село і поговорити із сільським головою на цю тему.

Гунчик підозрює, що в Пульмівській сільраді просто хочуть далі «дерибанити» землю. Мовляв, коли там «роздавали землю направо і наліво чиновникам», ніхто не обурювався.