Шацьк: не дають землю бійцеві, який живе у вагончику

Світязька сільрада ніяк не виділить земельну ділянку місцевому бійцеві Віктор Луткову, який нині мешкає у вагончику без жодних зручностей.

Про це пише Мирослава Цюп’ях на шпальтах видання Шацький край.

Далеко не всі місцеві бійці скористалися правом першо­чергового отримання земельної ділянки. Розгляд 20 заяв учасників АТО був перенесений шацькими депутатами на період після виборів, коли пройде розширення меж населених пунктів.

Не всі заяви задовольнили і в Світязькій сільській раді. Для прикладу, 57-річний Віктор Лутков зі Світязя, який пішов на війну добровольцем в одній з перших хвиль мобілізації, двічі отримав відмову від світязьких депутатів. До речі, учасник АТО, здоров’я якого досить серйозно підкосила служба на передовій, через що він вимушений періодично проходити лікування в госпі­талі, мешкає … в вагончику, без тепла, світла й інших елементарних умов.

«Двічі писав заяви і стільки ж у сільській раді мене запевняли, що я є єдиним кандидатом на земельну ділянку для будівництва. На сесіях же з’ясовувалося, що, крім мене, на землю претендують ще декілька атошників. Голосування депутатів завжди було не в мою користь. Наступне сесійне засідання, на якому виділятимуться ділянки учасникам АТО, відбудеться нескоро. Я писатиму заяву знову, проте не впевнений, що депутати під час голосування врахують той факт, що, у порівнянні з іншими бійцями, я знаходжуся в найгіршій ситуації», – розповідає про свої поневіряння Віктор Лутков.

І хоча в сільській раді пообіцяли, що як тільки буде виготовлена містобудівна документація, бійцю виділять земельну ділянку під будівництво, Віктор Лутков все більше схиляється до думки, що відстоювати своє право на законом передбачену пільгу йому доведеться в суді.