Минулого року згоріло багато путівок для бійців, – волонтер

Керівник Центру допомоги учасникам АТО у Волинській області Олексій Кушнєр оприлюднив поради, як учасникам бойових дій отримати безкоштовні путівки та одноразову грошову допомогу.

Про це Кушнєр написав у соціальній мережі Facebook.

Він підкреслив, що цей допис адресований насамперед учасникам бойових дій.

«Що стосується отримання безоплатних путівок і одноразової грошової допомоги до 5 травня щорічно. Для того, щоб отримати ці пільги, потрібно зареєструватись в відділі соціального забезпечення по місці прописки (згідно з постановою КМУ №200 від 15.03.2015), отримати грошову виплату можна і по місцю перебування, але потрібно взяти довідку, що ви не зареєсровані для даної пільги по місцю прописки», – пояснив волонтер.

«Є величезне прохання до людей, що це прочитають – зробіть репост, або ж просто розкажіть тим воїнам, що не в курсі цього, адже через малу кількість зареєстрованих учасників бойових дій в минулому році “згоріло” багато путівок на санітарно-курортне лікування і психологічну реабілітацію. І ще одне – будуть проблеми з пільгами чи буде бажання допомогти – наші контакти можете знайти в Центр допомоги учасникам АТО у Волинській області», – додав Олексій Кушнєр.