Ми – не кнопкодави-статисти, – Палиця про Волиньраду

Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця розповів, якою бачить програму підтримки демобілізованих та родин загиблих в АТО. Також оцінив роботу депутатів ради.

В інтерв’ю прес-службі ради він розповів, що перший проект програми потребує серйозного допрацювання.

“Найперше, ми очікуємо на програму, яка означатиме реальну, а не фіктивну підтримку атовців та родин загиблих. Це – наш обов’язок. Під поняттям підтримка, я маю на увазі лікування, протезування, санаторне оздоровлення, реабілітаційні заходи, а не білборди, брошури чи телепередачі. Нічого не маю проти того, що патріотичний дух – це важливо.Однак 190 тис. грн – на інформаційно-просвітницьку кампанію в програмі підтримки демобілізованих – це занадто. Чому б ці кошти не  виділити волинським санаторіям за цільовим призначенням – на оздоровлення атовців чи членів родин загиблих?” – запитує голова ради.

На думку Палиці, в межах цієї програми не можна виділяти гроші на придбання медичних автомобілів чи ремонту лікарняних закладів.

“Це  не проблема демобілізованих. Вони мають прийти лікуватися в комфортні умови, які ми їм створимо, але не в рамках заходів цієї програми. Розробникам проекту треба дослухатися до пропозицій депутатів, які звучали на комісіях та на сесії, а також почути самих атовців. Вони себе в цій програмі не побачили. Думаю, що до наступної сесії всі проблемні питання будуть врегульовані і ми обов’язково затвердимо Програму підтримки демобілізованих, але реальну”, – додав він.

“Не хотів, щоб це питання розглядалося в площині якоїсь конфронтації між двома гілками влади на Волині. Представницька влада готова до здорового компромісу та ефективної співпраці. Ми продемонстрували це, голосуючи за ряд програм гуманітарного профілю, хоча внесли в них свої корективи. Ми маємо на це не тільки право, а й обов’язок перед громадою. Ми – обранці цієї громади, а не кнопкодави-статисти”, – висловився голова ради.