Можливий і третій Майдан, – Ярош у Луцьку

Нардеп Дмитро Ярош переконаний, що потрібно шукати мирні засоби для врегулювання нестабільної ситуації в країні, однак не виключає і повторення Майдану.

Про це він заявив у Луцьку 22 лютого, – повідомляє Волинь.Info.

За словами нардепа, проблем зараз є багато: у діяльності правоохоронних органів, корупція, тотальне зубожіння народу тощо.

«Ми вже бачимо в цей час, що необхідно сконсолідувати суспільство», – зазначив депутат.

Як розповів Ярош, рух працює в декількох напрямках. Зокрема громадсько-політична діяльність дозволить контролювати владу.

«Безконтрольна влада за деякий час перетворюється на чортів», – вважає Ярош.

Зараз до руху долучаються також інші організації. Однак ні з головою облради, ні з головою ОДА Ярош поки що не зустрічався.

«Робота буде дуже нелегкою і в часі якусь протяжність буде мати, але переконані, що вдасться», – налаштований оптимістично нардеп.

На думку Яроша, потрібно шукати зараз мирні засоби задля досягнення мети:

«Радикалізація нашої діяльності всередині держави може призвести до чергового кровопролиття, а крові і так уже забагато».

Народний депутат підтримує заміну влади, однак довіри до «Революційних правих сил» не має: «Я не бачу сенсу міняти шило на мило. Цю владу можна прибрати, яка існує зараз, але до «РПС» у мене довіри немає і приводити їх до влади сенсу немає. Я не виключаю і революційного розгортання подій».

Ярош звернув увагу на те, що українці завжди, коли воювали на два фронти, втрачали державу. Якщо зараз буде так само, то Україну роздеруть на шмаття між собою східні та західні сусіди.

«Так як влада розкачує ситуацію в державі, так мабуть ніхто не розкачує. Я не виключаю, що буде і стихійний вибух. Я не виключаю, що таке може статися і до цього треба підготуватися. І для цього рух ми цей творимо. Будемо акумулювати всі ресурси», – заявив він

За словами Яроша, якби держава виконувала всі свої функції, Росію можна було б значно послабити.