Луцьк: поліція розслідує інцидент із активістом

У Луцьку поліцейські з’ясовують обставини інциденту за участю громадського активіста Сергія Рижкова.

Подія трапилася 22 лютого, – повідомили у волинській поліції.

Приблизно о 16.00 на екстрену лінію диспетчерської служби «102» Головного управління Національної поліції у Волинській області надійшло повідомлення від 21-річного місцевого мешканця про конфлікт на зупинці громадського транспорту на проспекті Перемоги в Луцьку з незнайомим йому громадським активістом.

PM180image004

На місце інциденту виїхали працівники поліції. Вони з’ясували, що в двох чоловіків виникла суперечка, яка переросла в шарпанину. Правоохоронці доставили обох учасників конфлікту до Луцького відділу поліції для з’ясування всіх обставини пригоди.

«Я прийшов на зупинку, мав їхати на зустріч. Під’їхала невідома мені машина. Вийшов з неї чоловік і перейшов дорогу, почав звинувачувати мене, що винен йому гроші й начебто побив якусь машину. Я сказав, що його не знаю. Він сказав, що є громадським діячем. Я ж кажу, для чого ви ходите за мною, їздите. Він намагався забрати в мене телефон коли дзвонив у поліцію. Першу агресію проявляв сам Сергій, громадський цей діяч. Пізніше він мені наніс удар», – пояснив 21-річний мешканець Луцька, який викликав поліцію.

PM662image002

Громадський активіст відмовився коментувати інцидент, однак зауважив, що конфлікт пов’язаний, на його думку, з побиттям минулого тижня в Луцьку двох активістів «Самооборони Волині».

«Всі пояснення дам через два дні. Але я єдине що можу сказати, що цей конфлікт, пов’язаний з побиттям наших активістів у ночі минулого четверга й ще погрозами деяким членам атестаційних комісій. Поки я ніякий коментар давати не буду», – сказав громадський активіст. Він не є членом атестаційної комісії.

PM193image003

Інформацію про інцидент внесли до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події.

«Між ними виникла суперечка, яка згодом переросла в нанесення тілесних ушкоджень. Це – проста конфліктна ситуація, яка часто виникає між різними людьми. Зараз ситуація контрольована, всі учасники інциденту знаходяться в Луцькому відділі поліції. Вирішується питання щодо порушення кримінального провадження за ознаками статті 296 (хуліганство) Кримінального Кодексу України. Ситуація буде з’ясована й потім буде прийнято процесуальне рішення», – зазначив начальник Луцького відділу поліції Ігор Муковоз.

PM867image001

Правоохоронці з’ясовують усі обставини пригоди. Розслідування інциденту взяв під особистий контроль керівник волинської поліції Петро Шпига.