Волонтер пояснив, чому волиняни не хочуть до війська

Волонтер-юрист Василь Нагорний на яскравому прикладі пояснив, чому Волинська область провалила план по контрактниках.

“На Волині зірвали план набору на контрактну службу. Можна до ворожки не ходити, щоб зрозуміти чому так сталось”, – пише він у Facebook.

Далі публікуємо його допис без змін та правок:

Три товариша, які заробляли тим, що їздили в Росію, вирішили, що тепер батрачити на росіян – не патріотично, тим більше загинув хлопець з їхнього села. Побачивши рекламу набору на контракт, дізнавшись про суми грошового забезпечення, вирішили, що підуть служити, але за умови, що будуть разом. Комісар зрадів, пообіцяв, що будуть в одному підрозділі і на ранок запропонував прийти з військовими білетами на медкомісію.

А ввечері хлопці взяли пляшку і пішли до місцевого “атошника”, бійця 3 бату 51 ОМБр, щоб той поділився досвідом.

“Атошник” розповів свій бойовий шлях, як вести себе при обстрілах, що взяти з собою, про бій в якому був контужений. Три друга, розкривши рота, уважно слухали про штурм “Савурки” про те, як той збирав рештки загиблих побратимів, як витягував поранених’… Дослухавши розповідь, один з друзів запитав:

– Тебе певно нагородили?

– Ні, тепер судитимуть і показав повістку у війскову прокуратуру…

На ранок, жоден з трьох друзів не з’явився військомат, а поіхали оформляти візи на Польщу.

Військову прокуратуру можна привітати – вона виконали показники на три роки вперед, навіть наганяють показник іншим областям, передаючи туди справи по бійцям, але допомогли