На Віче в Луцьку вимагали відставок і покарання

Активісти різних політичних партій та громадських організацій зібралися у центрі Луцька, щоб поговорити про ситуацію в країні на другу річницю Революції гідності.

Влаштували захід на Театральному майдані у неділю, 21 лютого.

Йому передувала акція від волинської “Самопомічі”, активісти якої вшанували пам’ять Героїв.

На неї прийшли представники «Народного контролю», ВО «Свобода», ВО «Батьківщина», «Самооборони Волині», «Автомайдану Волині» та інших організацій. У своїх виступах спікери Володимир Бут-Гусаїм, Роман Перванчук, Іван Мирка, Богдан Климчук, Володимир Жуков, Олег Бондарук, Володимир Жуков, Богдан Усік та інші закликали українців єднатися та починати оновлення країни із себе.

Хоча звучали і радикальніші меседжі. Так, Перванчук згадав про дострокові парламентські вибори, а Усік заявив про неминучість «третього Майдану».

Наприкінці Бут-Гусаїм зачитав резолюцію мітингу, де вимагають відставку уряду Яценюка, зокрема міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, а також генпрокурора Віктора Шокіна, покарання винних у злочинах проти майданівців, припиненняі переслідування бійців 51-ої бригади та припинення вплив Росії на Україну «в економічній, інформаційній, духовній та інших сферах».