Серед «радикалів» у Києві ‒ волинські екс-«правосеки»

До Києва з Волині поїхало декілька десятків людей.

Більшість із них ‒ колишні бійці «Правого сектору», нині вони називають себе «Революційні праві сили», ‒ пише ВолиньPost.

Їх звинувачують у вчорашніх погромах в Києві, коли невідомі в камуфляжі закидали бруківкою офіси Ахметова та відділення «Сбербанку Росії». Крім того, вчора ввечері РПС зайняли готель «Козацький».

«До вчорашніх погромів банків і всього іншого ми, Революційні праві сили, не маємо жодного відношення. Це все влаштовував батальйон Корчинського, ‒ розповів один із членів РПС Андрій Фафлей. ‒ В готель ми зайшли офіційно, без масок, не було ніякого «захвата», ми погодили з ними і оплатили конференц-зал на добу. Потім прибіг замміністра оборони, оскільки готель «Козацький» це їхнє підвідомче майно і почав намагатися нас звідти виштурхати. Ми вийшли мирно, тому що ми є громадянами України і йдемо шляхом Конституції, яку ці злочинці просто попрали».

Зараз, за словами Фафлея, майже всі члени РПС знаходяться на Майдані. Ще вчора там вони розмістили намети. «Ми вчора скинулися грошима в кількості 2 тисячі доларів, найняли сцену, яку хотіли поставити на Майдані. Вчора подали листа на КМДА на Кличка».

Як розповідає Андрій Фафлей, їх охороняють нацгвардійці та поліція. Вчора через те, що РПС розставляли намети, між ними та правоохоронцями виникла сутичка. «Нацгвардійці не хочуть з нами воювати, вони кажуть: нас половина майданівських. Просто так сталося, що ми попідписували контракти».

Свої вимоги РПС обіцяють оголосити згодом.

Нагадаємо, свого часу Андрій Фафлей очолював осередок «Правого сектору» у Нововолинську. Проте його виключали з організації «а недотримання дисциплінарного статуту, що суперечить моральним принципам та установленим правилам поведінки у лавах організації».

Крім того, нещодавно за участю екс-«правосека» у кабінеті директора шахти №1 «Нововолинська» побили керівника профспілки Анатолія Мухомеджанова. Андрій Фафлей факту побиття не заперечував. «Приїхали спитати, почали нам пальці загинати, що ми такі-сякі. Я був там присутній, а також директор шахти. Ще перед новим роком шахта отримала 36 мільйонів на погашення боргів. Ми прийшли просто поцікавитися – культурно, толерантно. Попросили надати нам певні документи про розпорядження цими коштами. Не треба було провокувати», – каже колишній очільник «Правого сектору » в Нововолинську.