Волинський «Чорний тюльпан» створив громадську організацію

У Луцьку зареєстрували громадську організацію «Чорний тюльпан. Волинь», куди увійшли волиняни – учасники гуманітарної місії «Евакуція-200» на Сході України з 2014 року.

Про це повідомили у прес-центрі ДП «Волинські старожитності»

Громадська організація продовжить роботу «чорнотюльпанівців» відповідно до свого статуту та завдань місії, центральний офіс якої розташований у Києві. Насамперед новозарєестрована громадська організація зосередить увагу на допомозі у пошуку інформації про військовослужбовців, які зникли безвісти чи потрапили в полон, проведенні пошуку, виявленні місць невідомих поховань, встановленні імен загиблих, перепохованні останків загиблих в зоні антитерористичної операції, а також – в увічненні пам’яті про них.

«Воскресити у людей пам’ять і повагу до загиблих – завдання пов’язане не лише з війною, а з набагато більш важливими проблемами – відродження моральності, боротьба з несправедливістю, жорстокістю, черствістю, підлістю і бездушністю, що захопили останнім часом українське суспільство. Ставлення до загиблих – елемент нашої згаслої культури. Немає його – немає і доброти і порядності в житті, в наших відносинах. Війна ж бо триває. Зміна ставлення до пам’яті загиблих – елемент нашого відродження як нації», – заявляє голова правління громадської організації «Чорний тюльпан. Волинь» Андрій Трофімук.