Скандальне будівництво у Луцьку триває

Незважаючи на численні заборони, незаконне будівництво у Луцьку по проспекту Соборності, 22 б таки продовжується. Не зупинили будівництво і штрафи з чотирма нулями.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження, – повідомило інформаційне агентство Волинські Новини.

На комісії представник Архбудконтролю інформував, що цього року провели 14 позапланових перевірок та одну планову.

І однією з найрезонансніших справ є самовільне будівництво по проспекту Соборності 22 б. Попри те, що на будівельника наклали штраф та дали припис, роботи не припиняються.

Як повідомили під час засідання комісії, перший штраф сягав 130 тисяч гривень за незаконне будівництво. Штраф тоді сплатили. Пізніше наклали другий – в сумі 25 тисяч за невиконання припису, проте й це не зупинило забудовника.

Своєю чергою, нагадаємо, що свого часу у міськраді переконували, руйнування прилеглого будинку по Соборності 22 б зупинилося, оскільки припинилися і будівельні роботи.