Під Мар’їнкою загинули 9 солдатів із Росії, ще 8 – поранені

Під час бою поблизу Мар’їнки на Донеччині загинули 9 військовослужбовців Збройних сил РФ, ще 8 отримали поранення.

Про це йдеться звітують у Головному управлінні розвідки Міноборони України, – повідомила Українська правда.

“Підтверджено втрати російських окупантів у районі н.п.Мар’їнка… 19 лютого тіла загиблих громадян РФ приховано вивезено з Донецька до Росії”, – повідомили у ГУР.

“З огляду на постійні втрати особового складу та значні ускладнення в проведенні мобілізації, з території Росії на окуповані території Донбасу щоденно прибувають військовослужбовці ЗС РФ для поповнення з’єднань та частин 1 і 2 АК”, – зазначили у розвідці.

19 лютого до Алчевська прибула чергова команда з понад 100 російських військовослужбовців рядового та сержантського складу.

Також, за даними розвідки, з огляду на можливість відновлення активних бойових дій відмічаються масові звільнення особового складу з’єднань та частин 1 АК.

“19 лютого 9 військовослужбовців 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) написали рапорти на звільнення з подальшим поверненням до Росії. На теперішній час укомплектованість окремих підрозділів цього з’єднання особовим складом складає до 50%. Аналогічна ситуація спостерігається у 9 окремому мотострілецькому полку (Новоазовськ), де рапорти на звільнення з подальшим поверненням до Росії написали майже всі молодші командири артилерійських підрозділів”, – повідомили у розвідці.

При цьому у Луганську окупаційною владою РФ здійснюється масове вручення повісток чоловікам віком 18-45 років.

“Побоюючись примусової мобілізації, переважна частина потенційних призовників намагається виїхати на територію мирної України”, – зазначили у ГУР.