Волинський воїн став на захист свого волонтера

Волинський боєць АТО Андрій Слюсарчук, який тамує біль від ран, отриманих на війні, вишиванням бісером, змушений пояснювати ситуацію довкола скандалу, який розгорівся днями в мережі Facebook.

Про це повідомляє Слово Волині.

Відома на Волині волонтерка із Ковеля Людмила Савіна, яка від початків, щойно Андрій повернувся, взяла над ним опіку і займалася його реабілітацією, всіляко підтримує це починання, допомагає з виставками і пропагує його роботи в Інтернеті.

Адже продаж вишитих ікон та картин — єдина можливість чоловіка не лише втамувати біль, але й заробити на ліки і переказати бодай кілька гривень побратимам із АТО — і тим, які воюють, і тим, які лікуються.

Днями в мережі Facebook розгорівся скандал: під постом-закликом Людмили Савіної про те, щоб купували роботи Андрія, з`явилися коментарі… нібито від самого Андрія про те, що вона продає його роботи і наживається “на горі інваліда”. Обурена такими коментарями Людмила Савіна змушена захищати свою репутацію: вона виставила гнівний пост на своїй сторінці, позначивши багатьох інших волонтерів.

Журналісти зустрілися із Андрієм Слюсарчуком, який також тепер змушений боротись і за своє добре ім`я, і за репутацію волонтерки, яка йому допомагає.