У Луцьку знову піднімають питання ринків та облспоживспілки

Депутат міської ради Олександр Волинець хоче таки усунути Волинську облспоживспілку із Завкозального ринку та замінити її комунальним ринком. Щоб вивчити це питання, варто створити робочу комісію, ‒ вважає він.

Про це депутат заявив під час засідання комісії з питань торгівлі, послуг а розвитку підприємництва у п’ятницю, 19 лютого.

Із посиланням на підприємців ринку депутат заявляє, що спілка підвищує орендну плату для підприємців до 70 гривень, хоча підстави цього ніхто не обґрунтував. До того ж, за словами підприємців, керівництво облспоживспілки намагається укладати договори на «кабальних» умовах та тисне на тих, хто відмовляються.

Виконавчий директор асоціації «бізнес Волині» Ігор Дильов пояснив, що ідея усунення «прокладки» облспожвиспілки непогана. Однак треба уважно вивчити питання, бо спілка має на території ринків об’єкти нерухомості. Також на її балансі частина комунікацій. Тому може статися так, що судова «тяганина» обійдеться місткій раді дорожче. Він виступив за створення робочої групи із залучення фахівців для вивчення питання можливості створення комунального ринку.

Представник підприємців Алла Сівак закликала юристів міської ради витрутитися у справу та вимагати від облспоживспілки укладати договори із підприємцями до 2031 року, адже таке зобов’язання йому подала Луцька міська рада.

У підсумку депутати вирішили на наступному засіданні комісії разом із представниками сторін та фахівцями «розбиратися» із проблемою.