Волинський лісгосп програв суд на 300 тисяч

На Волині підприємець виконував роботи по впорядкуванню лісів, які знаходяться у володінні Любомльського лісомисливського господарства. Не отримавши платні за надані послуги – чоловік звернувся до суду.

Про це повідомляє Під прицілом.

З рішення Господарського суду Волинської області стало відомо, що в січні минулого року між позивачем та Любомльським лісомисливським господарством було укладено договір підряду. Умовами цього договору було визначено, що підприємець буде виконувати різного роду роботу – розробку лісосік згідно з лісорубними квитками, догляд за лісовими культурами, насінництво та різні види рубок. При цьому підприємець використовував свої ресурси та механізми.

Втім, коли справа дійшла оплати, то виявилось, що підприємство не може повністю розрахуватися з підприємцем. Зауважимо, що загалом чоловік виконав роботи на загальну суму 725,4 тисячі гривень, однак станом на лютий 2016 року обсяг заборгованості Любомльського ЛМГ становив понад 300 тисяч гривень. А тому підприємець був змушений звертатися до суду.

Натомість сам відповідач просив відмовити в задоволенні позову, щоправда надав пояснення, що згідно з контррозрахунками в господарства таки існує заборгованість перед підприємцем, але обсягом майже 203,5 тисячі гривень.

Однак, зрештою, дослідивши всі матеріали справи, заслухавши пояснення позивача та представника відповідача Господарський суд Волинської області вирішив позов підприємця задовольнити повністю, та стягнути з Любомльського ЛМГ всю заявлену суму заборгованості.