Волинь: лісівники виявили російську протипіхотну міну

Майстер лісу Кортеліського лісництва державного підприємства «Ратнівське лісомисливське господарство» Валерій Дордюк знайшов протипіхотну міну російського виробництва.

НП трапилася сьогодні, 18 лютого, під час прибирання території місцевого рекреаційного пункту «Лісова галявина», ‒ повідомляють у прес-службі Волинського ОУЛМГ.

Чоловік помітив металічний предмет, схожий на літрову банку. Знахідка з незрозумілими буквами, знаками та цифрами насторожила лісівника, тому він одразу сповістив про неї працівників районного відділу поліції.

Правоохоронці, прибувши на місце події, також не змогли дійти спільного висновку, що б це могло бути, і лише після приїзду місцевих рятувальників з’явилася версія, що знайдений предмет ‒ протипіхотна міна. Напис ОЗМ-72 свідчить про російське виробництво.

Як міна потрапила до лісового масиву ‒ з’ясовують правоохоронці, проводячи наразі слідчі дії. Варто зазначити, що рекреаційний пункт, де й була виявлена небезпечна знахідка, розташований вздовж траси Ковель ‒ Брест, в напрямку Ратне ‒ Доманово.