Волинь: лісівники виявили російську протипіхотну міну

OZM-72

Майстер лісу Кортеліського лісництва державного підприємства «Ратнівське лісомисливське господарство» Валерій Дордюк знайшов протипіхотну міну російського виробництва.

НП трапилася сьогодні, 18 лютого, під час прибирання території місцевого рекреаційного пункту «Лісова галявина», ‒ повідомляють у прес-службі Волинського ОУЛМГ.

Чоловік помітив металічний предмет, схожий на літрову банку. Знахідка з незрозумілими буквами, знаками та цифрами насторожила лісівника, тому він одразу сповістив про неї працівників районного відділу поліції.

Правоохоронці, прибувши на місце події, також не змогли дійти спільного висновку, що б це могло бути, і лише після приїзду місцевих рятувальників з’явилася версія, що знайдений предмет ‒ протипіхотна міна. Напис ОЗМ-72 свідчить про російське виробництво.

Як міна потрапила до лісового масиву ‒ з’ясовують правоохоронці, проводячи наразі слідчі дії. Варто зазначити, що рекреаційний пункт, де й була виявлена небезпечна знахідка, розташований вздовж траси Ковель ‒ Брест, в напрямку Ратне ‒ Доманово.