Військова прокуратура затягує суд у справі бійця 51-ї бригади

Суд продовжує розглядати справу бійця 51-ої бригади Максима Силюка, якого звинувачують у самовільному залишенні частини.

Судове засідання відбулося 18 лютого у Володимирі-Волинському, – інформує Громадське. Волинь.

Нагадаємо, 24-річного Максима Силюка судять за те, що він минулого року (з 7 вересня по 24 грудня та з 5 по 31 січня 2015 року) самовільно залишив військову частину. Сам хлопець провини не визнає і стверджує, що бійців після повернення з АТО командування частини розпустило по домівках.

Свідком у справі виступив командир 14-ої окремої механізованої бригади Олександр Жакун. За словами Силюка, командир дозволив йому тимчасово залишити частину. Проте Жакун стверджує, що такого дозволу не давав.

Військовий прокурор Олег Балакунець попросив перенести судове засідання, аби він уточнив формулювання обвинувачення із вищим керівництвом. Суддя переніс засідання на п’ятницю, 19 лютого.

Мама Максима Силюка зазначила, що вона спілкувалася із Олександром Жакуном і він давав дозвіл на залишення частини.

«Я розповіла йому про нашу складну сімейну ситуацію. Він нас вислухав. Він здався мені дуже хорошою людиною. Він сказав, що ми все зробимо. У зв’язку із вашими сімейними обставинами, ми відпускаємо вас, але щоб ви були завжди на телефонному зв’язку», – розповіла мама.

Чому зараз Жакун сказав, що не пам’ятає їх та не давав жодних дозволів, жінка не розуміє.