У Волинській обласній дитячій лікарні ‒ новий керівник

Тимчасовим виконувачем обов’язків генерального директора Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання призначили Людмилу Гагаловську (на фото).

Офіційне представлення колективу відбулось сьогодні, ‒ повідомляють у прес-службі Волинської обласної ради.

Попередньо члени постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства на своєму засіданні рекомендували її на цю посаду. Дотепер Гагаловська працювала тут заступником з медичної частини.

«Надалі буде оголошено та проведено відкритий конкурс на заміщення цієї посади, з тим, щоб врахувати думку трудового колективу, а також всі інші пропозиції, які будуть надходити. Остаточне рішенні буде прийматись прозоро та відкрито на засіданні сесії Волинської обласної ради», ‒ зауважив перший заступник голови облради Олександр Пирожик.

Нагадаємо, волинські активісти свого часу звинувачували Григорія Ващиліна в організації бізнесу на роботі. Йшлося про аптеку «Астрон» біля медзакладу, у яку рекомендують іти пацієнтам. Пізніше в мережі з’явилися світлини будинку Ващиліна.

10 лютого рішенням сесії обласної ради Григорія Ващиліна було звільнено із займаної посади відповідно до поданої ним заяви про припинення терміну дії контракту за власним бажанням.