У Луцьку провели акцію «За чесну переатестацію»

Активісти Цивільного корпусу «Азов. Волинь», «Самооборони Волині», «Автомайдану України», «Самооборони Рожища» та небайдужі лучани під стінами обласного управління поліції провели акцію «За чесну атестацію!».

Акція відбулася 18 лютого.

За словами активістів, останнім часом у ЗМІ поширюють повідомлення про зраду та «злив» – мовляв, все у нас дуже погано. Тож акцію спрямували на підтримку л членів атестаційної комісії, які часто приймають непопулярні рішення, звільняють та беруть на себе відповідальність.

«Ми рідко проводимо акції не проти чогось, а за… Ми хочемо наголосити на позитивних змінах, які зараз відбуваються. Можливо усупереч філософії влади, але завдяки людям, які безпосередньо беруть участь в атестації ми віримо, що вона принесе позитивні результат для реформування поліції», – сказав активіст «Самооборони Волині» Сергій Чуріков.

Активісти нагадали, що за процесом пильно спостерігає громадськість.

Акцію вирішили провести саме сьогодні, бо атестацію проходитимуть керівники відділків та обласне начальство. Тому учасники акції вирішили підтримати членів комісії.

Водночас активісти зазначили, що готові підтримувати членів комісії і далі – під час апеляційних розглядів скарг екс-міліціонерів та після завершення переатестації

Переатестація сьогодні відбуватиметься й у інших відомствах, тож активісти планують провести акції і біля стін цих структур.