Рожище: знайшли пилораму, де незаконно різали ліс

Активісти та правоохоронці виявили пилораму в селі Літогоща в Рожищенському районі, де незаконно різали ліс.

Про це йдеться у повідомленні «Народної Самооборони м.Рожище» у соціальній мережі Facebook.

Активісти зазначають, що до працівників Рожищенського відділення Національної поліції зателефонували лісники з села Літогоща та повідомили, що при обході однієї з ділянок лісу вони виявили нещодавно спиляні пеньки сосни та ялини. При візуальному огляді території пилорами в Літогощі лісівники зауважили, що деревина, яка лежала на території пилорами, дуже подібна до спиляної в лісі.

До моменту, коли приїхала оперативна група поліції, робітники пилорами встигли сховати зрізані дерева в середину приміщення, а на прохання поліціянтів, лісівників та членів Рожищенської Самооборони (ми відгукнулись на заклик посприяти у вирішенні даної проблеми) показати їх, відмовили, мотивуючи це відсутністю постанови з суду. Виставивши охорону неподалік від пилорами (з метою запобігти вивезення деревини за територію пилорами) працівники поліції сьогодні повернулись вже з постановою суду про проведення огляду місця можливого скоєння злочину», – йдеться у повідомленні.

Зробивши заміри деревини на пилорамі та зіставивши їх з розмірами пеньків у лісі, слідчі та лісівники припустили, що зрізи деревини на пилорамі та в лісі є ідентичні (в подальшому буде проведена відповідна експертиза).