Луцьку «Свєту» поки не зустрічали, – патрульні

У луцькій книгарні «Є» відбулася зустріч з патрульними поліцейськими.

Захід відбувся вчора, 17 лютого.

Троє патрульних, командир 4-ї роти Дмитро Мокич та поліцейські Олена Цейко і Володимир Галишин зустрілися вчора з читачами книгарні.

Патрульні розповіли про свою роботу. За словами Володимира Галишина, на усіх етапах створення служби серед лучан ходили чутки про поліцейських. Мовляв, вони давали хабарі, щоб потрапити на службу, коли вчилися у Сокиричах, то приходили на заняття п’яними, а зараз ніби беруть хабарі і відпускають правопорушників. Однак, поліцейський попросив не вірити чуткам.

Командир 4-ї роти Дмитро Мокич наголосив на тому, що працівники поліції звичайні люди. Так, чоловік розповів, що коли приходить у магазин купити каву, то покупці звертають на нього увагу і часом фотографують.

На запитання, чи зустрічали вони у Луцьку багатих блондинок-правопорушниць, на кшталт скандальної Світлани Цибуліної чи франківської Дани Орленко, прес-секретар патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук відповіла, що ні та пообіцяла викласти відео в інтернет, якщо така правопорушниця з’явиться у Луцьку.