Луцьк: просять облагородити парк на 40-му

Лучанка просить міську раду покращити благоустрій парку біля Волинського шовкового комбінату.

Про це йдеться на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Ольга Мариняк у рубриці «Благоустрій міста та будівництво» просить привести до ладу парк неподалік Волинського шовкового комбінату.

«Парк біля шовкового комбінату колись був чудовим місцем для прогулянок. Та й зараз там чудова територія з деревами. Прекрасне місце для проведення відпочинку, для прогулянок з дітьми і просто чи не єдине місце на всьому 40му кварталі, де є така кількість ще не вирубаних дерев.
В останні роки точиться чимало суперечок стосовно, що там повинно бути: новобудова, спортивний майданчик чи просто парк з насадженнями. Однак віз і нині там. Парк залишився місцем, де можна вільно розписати спиртне, чинити злочини чи просто безкарно галасувати і смітити.
Мені, як мамі маленької дитини, хотілося б попросити можновладців посприяти облагородженню цієї території», – йдеться у тексті петиції.

За словами лучанки, попри те, що на території парку побудували 3 церкви, «специфічний контингент» далі проводить там свій час.

Жінка скаржиться на те, що на території парку немає немає жодного смітника, лавки чи бесідки.

«Кругом валяються пляшки з-під алкоголю, недопалки, а подекуди навіть шприци.
Хотілося б звернутися до чиновників хоча б мінімально облагородити цей парк. Таке чудове місце і в такому жахливому стані. Було б непогано, якби там з’явилися хоч кілька лавочок, смітників, ліхтарів, асфальтних впорядкованих доріжок, щоб жителі навколишніх будинків могли там вільно гуляти з дітьми, та просто вільно ходити з роботи через парк», – наголошує вона.

Станом на сьогодні, 18 лютого, петицію підписали 18 осіб з 300 необхідних. До кінця збору підписів залишилося  14 днів .

Підтримати ініціативу можна тут.