До волинських самооборонівців приїжджали спостерігачі ОБСЄ

Спостерігачі спеціальної моніторингової місії в Україні Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) зустрілися з активістами організації «Самооборона Майдану Волині».

Про це йдеться у спільноті волонтерів у Facebook.

Учора, 16 лютого, відбулася зустріч активістів волинських самооборонівців  з представниками місії ОБСЄ.

За словами активістів, спостерігачі були незаангажовані, мовляв, «бачать вони все дуже добре». Відтак, волонтери розповіли їм про свою роботу.

Керівник Групи швидкого реагування (ГШР) Олександр Лєсной пояснив іноземцям про  те, як самооборона разом з поліцейськими патрулюють Луцьк. Активіст Андрій Сай розповів про те, як активісти возять на Схід волонтерську допомогу. Самооборонівець Віталій Дейна розказав про блокування російських вантажівок та про те, як самооборонівці два роки тому допомагали охороняти кордон з Білорусією. Сергій Рижков розповів про участь Самооборони в місцевому самоврядуванні, про атестацію міліцейський в поліцейські. А Дмитро Сандалов – про те, як робили волинські бронежилети. Активістка Алла Грень показала обсєшникам сухі пайки, ремкомплекти, сухі борщі та аптечки, виготовлені самооборонівцями для військових.

« Нам приємно що місія ОБСЄ цікавиться роботою Самооборони. Також приємно те, що про певні процеси, які відбуваються в країні, вони питали нашу думку. Тобто вони ставляться до нас, як до людей, як до тих котрі змінюють суспільство… Будемо сподіватись, що колись і місцева влада захоче провести таку от зустріч», – пишуть у дописі.