У Луцьку розповіли, на що витратять залишки «старого» бюджету

У бюджеті Луцька 2015 року не використали майже 10 мільйонів гривень, тож цьогоріч їх розподілять на необхідні програми.

Про це повідомили 17 лютого під час засідання бюджетної комісії міської ради.

«Оскільки бюджет затверджений, то можна розподілити залишок коштів, не використаних з минулого року», ‒ розповіла директор департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова.

За її словами, залишок по загальному фонду становить 7 мільйонів 952 тисячі гривень, 1,3 мільйона гривень залишилося з передбачених на ремонт приміщень під нові управління та 372 тисячі залишку ‒ з бюджету розвитку. Єлова запропонувала також передбачити принаймні 1 мільйон гривень для внесення у статутний фонд ДКП «Луцьктепло».

Начальник управління повідомила, що майже 7 мільйонів гривень витратять на ремонт прибудинкових територій, 150 тисяч гривень передбачили на геодезичні роботи, 350 тисяч на створення центру національно-патріотичного виховання. 540 тисяч гривень виділять на програму соціальної підтримки дітей учасників АТО. 80 тисяч гривень також виділять управлінню культури для ремонту зоопарку – у січня там відбулася пожежа, яка завдала таких збитків.

Залишки з бюджету розвитку спрямують управлінню капітального ремонту для придбання житла дітям-сиротам – для цього виділять 275 тисяч гривень, ще 275 профінансує обласний бюджет. 97 тисяч гривень залишать для виготовлення проектно-кошторисної документації для парку культури і відпочинку. У сумі з залишку бюджету на документацію дадуть 180 тисяч. Ще понад мільйон гривень спрямують на ремонт приміщень для нових управлінь, які мають невдовзі запрацювати. Проте ці кошти залишилися не через недофінансування, а через те, що їх передбачили ще минулого року.