У Луцьку на «валентинках» для війська зібрали 8,5 тисячі

Протягом чотирьох днів у Луцьку тривала волонтерська акція об’єднання українок «Яровина» та руху «Мистецький форпост» «Тепло сердець – на захист України».

Захід був спрямований на збір коштів для закупівлі протизастудних засобів бійцям Збройних сил України, які перебувають в зоні Антитерористичної операції, – повідомляє прес-служба волинської «Свободи».

Чотири дні волонтери реалізовували власноруч зроблені сувенірні сердечка на Театральному майдані та в загальносвітній школі №26. Таким чином їм вдалося зібрати 8534 гривні.

Зібрані кошти активісти залучать для закупівлі протизастудних засобів бійцям Збройних сил України, які перебувають на сході України.

«Приємно, коли небайдужі лучани та гості міста активно долучались як до виготовлення сувенірів, так і до збору коштів для закупівлі ліків нашим бійцям. Хороша справа завжди приносить результати. Також активно приєднались до заходу учні ЗОШ № 26 та № 22 Луцька. Їм вдалось зібрали 1164 гривні. Допомога нашим бійцям вкрай потрібна. Адже вони в першу чергу можуть розраховувати на громаду. Наша підтримка допомагає їм, вселяє мужність та віру в перемогу», – розповіла активіст «Яворини» Алла Жупанюк.