Подробиці побиття луцького патрульного

Повідомили подробиці побиття хуліганами працівника Луцької патрульної поліції.

Про це повідомили у прес-службі відомства.

Патрулюючи по вулиці Рівненській між 2:00 і 3:00, поліцейські побачили на зупинці чотирьох осіб, які розпивали алкогольні напої. Вони зробили зауваження порушникам. Згодом до компанії підійшли ще кілька п’яних товаришів.

Як стверджують правоохоронці, чоловіки поводилися дуже агресивно, лаялися та погрожували поліцейським фізичною розправою.

На місце події під’їхали ще кілька екіпажів та приєднались представники «Самооборони Волині», які пізніше допомагали при затриманні.

Патрульні запропонували одному з правопорушників проїхати до міськвідділку, той погодився. Однак коли чоловіка вже садили в машину, підбігли його друзі, почали штовхатись, шарпати патрульних за форму, витягувати свого друга назад з машини, лаятися. Один з дебоширів  хизувався предметом, «схожим на пістолет» і погрожував застосувати його.

Під час конфлікту молодики нанесли кілька ударів поліцейському. У результаті інциденту на місці події поліцейські затримали п’ятьох чоловіків  і доставили їх у міськвідділ, де вони продовжували поводитись дуже агресивно і неадекватно.

На двох осіб відкрили кримінальне провадження за статтею 345 КК (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу). Наразі триває слідство.

12715668_1757384531147072_3527578322166002365_n