Луцькі волонтери сказали, скільки зібрали для армії на фотозоні

У рамках проведення благодійної фотозони у Луцьку волонтери забрали 1249 гривень на потреби бійців АТО.

Про це повідомляють в Інституті волонтерства та громадської співпраці.

У символічне свято всіх закоханих 14 лютого лучани змогли долучитися до благодійної акції в підтримку волинських бійців, організованої ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці» в торговельно-розважальному центрі. Усі охочі мали змогу зробити романтичне фото на фоні великих літер «LOVE» та допомогти армії благодійною пожертвою.

Подібні фотостенди волонтери почали робити з травня 2015 року. І загалом за 2015 рік провели більше 15 подібних фотосесій та зробили більше 4000 фото лучан та гостей міста. В 2016 році така фототочка була першою та зуміла зібрати на потреби бійців 1249 гривень та більше 400 світлин. Фото можна було зробити із залученням фотографа-волонтера або на власний пристрій.

«Реагували люди по-різному, але в основному позитивно. Звісно, що в свято нікому не хочеться задувати про війну та волинян, які гинуть на Сході, але саме через них в інших є можливість взагалі щось святкувати та посміхатися. Про це мусить пам’ятати кожен. За весь період проведення благодійних фотостендів ми вперше фотографували стільки кохання, пристрасних поцілунків, квітів різних кольорів та форм, щасливих облич, закоханих пар, мімішної малечі та позитивних вражень!» – розповідає одна з організаторів акції Юлія Євпак.

Всі звіти про витрачені кошти та закуплені товари чи послуги волонтери опублікують у себе на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook.