Історія від волонтера: мовчання волинських ягнят і ухвали «вничку»

Волонтер та адвокат, який захищає волинських бійців у суді Василь Нагорний, обурений байдужістю громадськості до дій військової прокуратури до військових 51-ї бригади. Правозахисник закликає підтримати армійців у суді.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Подаємо його допис без змін та правок:

«Бійців 51 ОМБр і далі совають у військову прокуратуру, затримують на кордонах, доставляють в інші області і…. тишина. Якщо суди отак «вничку» виносять ухвали на затримання бійців і вас це не хвилює, то спокійно дожовуйте свій бутерброд, допивайте каву… Прийдуть і за вами, почекайте… Що??? ви нічого протизаконного не вчинили? а кого це обходить… бійці теж не вчинили, а терор відбувається…

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ВАСИЛЯ НАГОРНОГО

Разом анонсую:

18.02.2015 року, 10 год. Володимир-Волинський суд – засідання по Максиму Силюку (якщо не помиляюсь – 15 засідання). Суддя попередив, щоб сторони були готові до дебатів та завершення справи.

ДИВИТИСЯ ІНТЕРВ’Ю З ВАСИЛЕМ НАГОРНИМ

19.02.2015 року починаючи з 10 год, той же суд – 4 справи по бійцям 51 ОМБр (одне засідання підготовче, по одному бійцю будемо просити суд закрити справу). Два інших воїни, що пройшли пекло на сході, категорично не визнають вину, а тому будемо за них «воювати» і певен, що таки переможемо!

ПиСи: Хто хоче підтримати – підтримуйте, хто не знає як, приходьте в гості я розповім, але принаймні не будьте мовчазними ягнятами …»

Нагадаємо, що військова прокуратура Луцького гарнізону передала частину матеріалів на бійців з 51-ї ОМБР у Чернівці.

Окрім того, нещодавно Івано-Франківський суд виніс близько сотні ухвал на затримання бійців 51-ї окремої механізованої бригади.