Фотоспогади: як волинські правосеки прокуратуру блокували

Два роки тому у Луцьку у цей день, 17 лютого, під стінами волинської прокуратури зібралися активісти «Правого сектору» з вимогою звільнити волинських політв’язнів режиму Януковича.

Про це пише ВолиньPost.

Акція тривала з 15:00 до 17:10.

Близько 50 активістів у камуфляжах та масках обступили вхід до приміщення прокуратури.

Як пояснив співкоординатор «Правого сектору» на Волині Павло Данильчук, пікетувальники не будуть розходитися, поки прокуратура не виконає їхні вимоги. А саме – закрити всі провадження проти Волинської сотні Євромайдану та проти Майї Москвич.

Данильчук кілька разів заходив у приміщення до прокурора Волинської області Андрія Параки, але зрештою, той лише сказав, що потрібні додаткові консультації.

Данильчуку вдалося домовитися про закриття провадження проти активістки Майї Москвич 18 лютого.

Також правоохоронці пообіцяли, що закриють справи проти загонів самооборони на Волині, які, як стверджують в прокуратурі, є незаконними воєнізованими формуваннями.

Бійці «Правого сектору» вирішили піти від приміщення прокуратури з феєрверком. На шляху до Майдану використовували піротехніку та викрикували націоналістичні гасла.

Частина бійців, які приїхали до Луцька з Рівного, сіла у автобуси та поїхала у Київ на Майдан.

Нагадаємо, на Майю Москвич, яка нині воює на сході, у 2014 відкривали кримінал через пошкодження портрету Януковича. Дівчина зробила в ньому отвори біля шиї, та в ці отвори протягнула мотузку у вигляді петлі.

Автор світлин – фотограф Волинського Агентства Розслідувань Павло Березюк.