Спостерігачі ОБСЄ розпитували Шпигу про блокаду фур

Керівник волинської поліції Петро Шпига зустрівся зі спостерігачами спеціальної моніторингової місії в Україні Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) Іваном Дудаком та Антоном Філло.

Про це повідомили у волинській поліції.

У центрі уваги були питання безпеки громадян, протидії злочинності та реформування поліції в Україні. Зокрема, йшлося про реагування на виклики, пов’язанні з незаконним видобутком на Волині бурштину та незаконним поводженням зі зброєю, бойовими припасами й вибуховими речовинами.

Спостерігачі ОБСЄ також цікавилися ситуацією, яка стосується блокування на Волині великогабаритних транспортних засобів з державними номерними знаками Російської Федерації.

Керівник волинської поліції Петро Шпига поінформував спостерігачів моніторингової місії ОБСЄ в Україні про хід атестації співробітників Головного управління Національної поліції у Волинській області, яка розпочалася з 22 січня цього року.

У зустрічі взяв також участь керівник сектору Укрбюро Інтерполу Головного управління Національної поліції в області Ігор Рябчиков.

 

Довідково:

21 березня 2014 року Організація з безпеки та співробітництва в Європі вирішила направити спеціальну моніторингову Місію цивільних спостерігачів в Україну. ОБСЄ – найбільша регіональна організація в світі, яка займається питаннями безпеки. Метою місії є збір інформації та звіт про ситуацію в галузі безпеки. Спостерігачі щодня доповідають ОБСЄ та країнам учасникам організації.