Луцькі активісти делегували Данильчука у поліцейську комісію

Громадські організації Волині делегують керівника «Народного контролю» Волині Павла Данильчука у поліцейську комісію.

Про це повідомляють у прес-службі «Народного контролю» Волині.

Відповідний лист-звернення від ЦК «Азову», «Національного Альянсу», «Вільних людей Волині», Волинської спілки учасників АТО, «Асоціації деревообробників Волині», «Волинської обласної асоціації вантажних автомобільних перевезень» надіслали голові Волинської обласної ради Ігорю Палиці.

Нагадаємо, що нещодавно депутати Волинської облради без широкого громадського обговорення вирішили делегувати на атестацію волинських поліцейських Сергія Кудрявцева та Олександра Тиводара. Однак, після обурення луцьких активістів облрада скасувала це рішення.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО СУПЕРЕЧКИ ПАЛИЦІ З АКТИВІСТАМИ У ВОЛИНЬРАДІ

«Представники громадських середовищ, що утворилися і діють на засадах і принципах Революції Гідності, обговоривши дану ситуацію, вирішили об’єднати свої зусилля та прагнення у реформуванні правоохоронних органів Волині, тому пропонуємо спільну кандидатуру для роботи у поліцейській комісії – Павла Данильчука», – ідеться у листі.

Водночас громадські активісти наполягають на громадському обговоренні претендентів у поліцейську комісію, що забезпечити гласність процедури відбору та участь у ньому громадських активістів.

До слова, що нещодавно у  мережі з’явилися списки поіменного голосування за кандидатури Сергія Кудрявцева та Олександра Тиводара у складі комісії атестації волинських поліцейських.

1

12741876_911856242243232_3778438670728769207_n