Луцьк: під стінами лікарні знайшли мертвого чоловіка

Труп чоловіка знайшли перехожі поблизу Луцької міської клінічної лікарні №2. Чоловік вийшов із медзакладу і впав одразу за його парканом.

Першими, за словами свідків, прибула невідкладна допомога. Потім ‒ поліція. «Надійшов виклик, що лежить невідома особа. По прибуттю ми побачили бригаду швидкої допомоги, які констатували смерть. Попередня інформація: чоловік, років 50-ти. Причина смерті невідома», ‒ каже патрульний поліції Сергій Бадалян.

У лікарні припускають, що чоловік швидше за все був бездомним.

«Пацієнт був доставлений до нас після судомного нападу. Пацієнт був оглянутий черговим терапевтом, нейрохірургом, неврологом. Проведено комп’ютерне обстеження головного мозку. Зроблено аналіз крові, кардіограма. Патології з боку головного мозку такої як травма голови, крововилив чи ще щось не було виявлено. Значить, було зроблено висновки, що це був стан після епінападу, ймовірно, пов’язаний із зловживанням алкоголем. На жаль, такі ускладнення є. Хворого повинні були перевезти в наркодиспансер для консультації нарколога, але він самовільно залишив приймальне відділення, і ми не змогли цього зробити», ‒ коментує ситуацію, що склалася, черговий лікар Інна Бондаренко.