Луцьк: мешканці проти надбудови над квартирою сусіда

Мешканці будинку на вулиці Лесі Українки, 10 ще місяць тому навіть не підозрювали про те, що їхній сусід робить надбудову над своєю квартирою.

Тепер вони хвилюються за цілісність та безпеку свого будинку, ‒ йдеться в повідомленні Народного контролю Волині у Facebook.

Місцевий мешканець Володимир розповідає – до останнього думав, що сусід влаштував ремонт у квартирі. У тому, що роботи ведуться безпосередньо на горищі будинку, переконався лише тоді, коли виліз нагору.

«Я піднявся сюди і побачив, що тут зведені стіни. Коли звернувся до власника квартир, він сказав, що робить ремонт даху, про що навіть не підозрювали сусіди», ‒ скаржиться чоловік. Сусід вже вибив широкий хід до горища, а в самій квартирі не лишилося перегородок. Місцеві мешканці хвилюються за будинок, якому вже понад сто років.

«В Луцьку непоодинокі випадки, коли добудовувались будинки. Свіжий приклад – вулиця Рівненська. Там обвалився цілий під’їзд, загинули люди. Тут стіни між кімнатами вже зняті, і безумовно, навантаження, яке там на горищі, несе для нас певну небезпеку», ‒ хвилюється мешканець будинку Ігор.

Володимир пояснює: «Питання навіть не юридичне – дозвіл, не дозвіл мешканців, хоча вже видно, що будівництво проводилось таємно, без будь-яких запитань + є небезпека, що щось з ним станеться дальше».

Зустрітися з чоловіком, який на власний розсуд проводить перепланування цілого будинку, не вдалося.

Керівник міського відділу Держархбудконтролю Юрій Маслюк запевнив ‒ ніяких дозволів на такі перебудови не реєстрували, тому найближчим часом проведуть відповідну перевірку.