Луцькі свободівці вимагають відставки Яценюка

Біля Волинської обласної держадміністрації відбувся пікет, організований всеукраїнським об’єднанням «Свобода». Учасники акції вимагали відставки прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Акція відбулася 16 лютого.

«Буквально тиждень тому соціологічна група «Рейтинг» проводила опитування. До вашого відома, 71% висловлює недовіру уряду Яценюка та тій команді, яку привів уряд Яценюка, тих нових облич, які осідлали старі корупційні схеми», – заявив депутат міської ради від «Свободи» Микола Федік.

За його словами, війна не є виправданням ля того, щоб не критикувати владу, адже реформ немає. Федік назвав Яценюка «сильним прем’єром зі створення складних часів».

Покритикували свободівці й десятихвилинки Яценюка, які назвали «локшиною на вухах».

Заступник голови обласної ради Олександр Пирожик нагадав, що декілька районних рад на Волині приймали звернення про необхідність відповідальності уряду Яценюка, про його відставку, але на папірці ніхто не відреагував. Тому він зазначив, що треба показувати своє ставлення іншим чином. Він подякував усім, хто прийшов на акцію.

Пригадав він і події 31 серпня під Верховною Радою – за словами Пирожика, акція була спланована, щоб «без суду і слідства» звинуватити «Свободу». Окрім того, зараз політв’язнів більше , ніж за часів Януковича.

«Влада боїться протестних акцій, влада бойться вулиці», – підсумував Пирожик. Тож «перетасовка» міністрів не дасть результатів. Тож необхідно  вимагати відставки уряду Яценюка. Більше того,  якщо Верховна Рада не відправить у відставку уряд, то й така рада має піти.

На мітинг прийшло понад 100 людей, які тримали прапори «Свободи» та червоно –чорні прапори. Учасники акції скандували «Геть!» та «Арсеній Петрович – другий Янукович» та тримали у руках плакати з лозунгами.

За словами свободівців, подібні акції сьогодні проводять під стінами облдержадміністрацій в усіх областях. Також пікет сьогодні відбувається пі стінами Верховної Ради України, де на розсуд депутатів свій звіт представляє Арсеній Яценюк.