Волинський боєць, який поранився циркуляркою, помер у лікарні

Боєць, який поранився циркуляркою, помер у Турійській районній лікарні.

Про це у групі «Волинь SOS» написала Тетяна Должко.

Сьогодні, 15 лютого, у реанімації Турійської лікарні помер демобілізований боєць Роман Остап’юк.

25-річний військовий був мобілізований у 51-у бригаду у першій хвилі. Чоловік вижив у трагедії під Волновахою у травні 2014.

У суботу, 13 лютого, Інтернет-видання «Під прицілом» з посиланням на Нововолинськ Діловий повідомило, що боєць перебуває у дуже важкому стані, у комі у реанімації Турійської районної лікарні.

Волиняин купив металевий круг для циркулярки і, коли встановлював його, то круг «порвався, уламки увіп’ялись у голову».

Луцькі лікарі, які прибули у Турійськ, не давали гарантій, що Романа можна транспортувати у Луцьк чи Київ. Мовляв, травма була не сумісна з життям. Однак, під лікарнею стояв реанімобіль, медики обіцяли при перших об’єктивних ознаках перевезти його в іншу лікарню.

Пораненого погодилися прооперувати у київському Інституті нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова. Також до перевезення Романа готові були залучити сан авіацію.

Однак, сьогодні боєць помер у лікарні.

«25 років, один у мами син….

Похорон в селі Мокрець Турійського району в 15.00. З Турійська в село виїздять в 14.00. Хто може, проведіть хлопця в останній шлях. Вічна пам’ять….», – пише Тетяна Должко.

У хлопця залишилася матір, яка виховувала його сама у селі Мокрець Турійського району. У день, коли трапилася трагедія, Роман вранці завіз до Турійського військкомату документи на набуття статусу учасника бойових дій.

50f2c5b89bb3