Володимир: люди проти багатоповерхівок у історичній частині

У Володимирі-Волинському активісти протестують проти багатоповерхівок у історичній частині міста.

Про це повідомили у прес-службі Народного контролю Волині.

Старовинні володимир-волинські вали та історико-культурний заповідник «Стародавній Володимир» хочуть забудувати багатоповерхівками.

Місцевий активіст та музикант Сергій Шишкін виступив проти забудови. За його словами, висотки не вписуватимуться в історико-архітектурний ансамбль поряд зі старовинними валами та давноруським городищем.

«В Європі навіть ніхто такого не може уявити!», – обурюється чоловік.

За документами – єдине що тут можна будувати – це парковку та невеличкий особняк. Аби звести багатоповерхівку – треба рішення сесії міськради. Пропозицію змінити призначення землі готували місцеві чиновники.

Активіст «Народного контролю» Андрій Кандиба пояснив причини невдоволення громади: «Якщо ми збираємося розбудовувати місто, робити його кращим, залучати туристів – давайте це будемо обговорювати, бо громадськість взагалі не знає, що там має бути».

З’ясувати, чому раптом землю захотіли видіти саме під висотки ми вирішили у відділі майнових та земельних ресурсів. Втім, поспілкуватися з керівництвом журналістам не вдалося.
Втім, велика увага громадськості до цієї проблеми, зокрема, у соцмережах, змусила депутатів зняти питання з розгляду ще до початку сесії.

Депутат Луцької міськрад Павло Данильчук не розуміє, яким чином земельні ділянки, які є в історичній забудові, яка є під охороною Міністерства культури, передавались у приватні руки.