Луцький забудовник звинувачує депутата у посяганні на ділову репутацію

Колектив «Луцького домобудівельного комбінату» звернувся до Луцької міської ради, звинувачуючи депутатку Аллу Надточій у посяганні на ділову репутацію та неправдивих звинуваченнях.

Такі звинувачення «розбирали» під час засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту у понеділок, 15 лютого.

У «ЛДБК» вважають, що 25 січня під час зборів щодо можливості будівництва житлового комплексу на футбольному полі в районі Конякіна-Гордіюк Надточій робила безпідставні звинувачення на їхню адресу. Йдеться про звинувачення у тому, що будівництво там незаконне, а ЛДБК нібито «оббирає бюджет». Недоплачуючи за оренду земельної ділянки. Також на підприємстві вважають, що Надточій має корисливі інтереси у цьому питанні й може відстоювати інтереси іншого забудовника.

Натомість Алла Надточій заявляє, що не лобіює приватні інтереси, а її слова 25 січня просто перекрутили. Вона пояснила. що має підозри щодо законності видачі документів ЛДБК на забудову цієї ділянки, тому зверталася в різні інстанції. Надточій нагадала, що конфлікт триває із 2011 року, тому питання виникло вже досить давно.

Депутат Артем Запотоцький запитав, чи підписав забудовник ЛДБК із міською радою договір про передачу 10 квартир для бійців АТО. Натомість представник підприємств Алла Бондарчук заявила, що це їхня соціальна ініціатива, тому підписувати договір непотрібно. Проте Запотоцький наполягає, що потрібно підписати договір для закріплення зобов’язань.

Ще він поцікавився, чому на дві ділянки наразі є один кадастровий номер. За словами Бондарчук, нині кадастровий номер для їхньої ділянки вже змінили, тому конфлікту немає.

Як стверджує Запотоцький, нині також є сумніви щодо втрати права постійного користування цієї ділянки для підприємства «Волтекс», яке варто розглянути на засіданні окремої робочої групи.

Депутат Ігор Поліщук порадив Надточій оскаржити дозвільні документи забудовника в судовому порядку, якщо вважає за потрібне. Натомість без такого звернення діяльність депутатки він назвав «самоуправством», а забудовнику порадив звернутися в прокуратуру, якщо бачить корупцію в діяльності Надточій.

Надточій ж пообіцяла подати такий позов на оскарження дозвільних документів.

Голова комісії Микола Федік пояснив, що визначати втручання у підприємницьку діяльність та наклеп – повноваження суду, а не депутатської комісії. Тому вони можуть давати оцінку діяльності Надточій без рішення суду.

У підсумку члени комісії підтримали пропозицію Поліщука рекомендувати колективу звернутися в прокуратуру та до суду щодо поширення недостовірної інформації, а Аллі Надточій – «утриматися від неправомірних дій» до скасування якогось із дозвільних документів у судовому порядку.

12711037_910305905685256_2357334086501923517_o