«Зникнення сепаратиста»: волинянин відмовився говорити з поліцією Луганщини

Поліція міста Сватове, що в Луганській області, приїхала на Волинь, щоб допитати екс-бійця 51-ї бригади Андрія Федуна (на фото) в скандальній справі затримання військовими сепаратиста з “ЛНР”.

Інцидент трапився 15 лютого.

Як розповіли очевидці, до родичів військового приїхали поліцейські та попросили номер телефону до Федуна. Родичі відмовили їм, але зателефонували самому бійцеві. Той телефоном повідомив, що не довіряє луганській поліції та додав: спілкуватися буду лише з волинськими правоохоронцями.

Нагадаємо, два місяці тому в Рівному стався скандал через спробу затримання атошника з Рівного Сергія Стрільця. Під час служби в лавах 51-ї бригади він затримав сепаратиста з “ЛНР” та був у конвої, який перевозив затриманого з блокопосту на базу військової поліції. Опісля затриманий зник.

Стрільця затримували посеред вулиці і свідками події стали десятки людей, які підняли бучу та стали на захист військового. Зрештою луганська поліція поїхала з Рівного ні з чим.

Андрій Федун на момент затримання був на одному з сусідніх блокпостів і бачив, як затриманого перевозили. Він каже, що готовий свідчити в цій справі, однак лише волинській поліції.