Луцьк: малечі дарували книги

У світі 14 лютого відзначають Міжнародний день дарування книг. Це одне з наймолодших свят в календарі, об’єднує всіх, хто дарує книги дітям і вчить їх любові до читання.

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Це свято започаткувала американка Еммі Бродмур у 2012 році. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги. За три роки свого існування ініціатива отримала підтримку в усьому світі та продовжує знаходити нових ентузіастів і учасників. Основна мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу дитині.

Хорошу і корисну ідею вирішили підтримати і луцькі бібліотекарі. Тому сьогодні в одній із луцьких бібліотек відбулося цікаве дійство: найкращим користувачам дарували книги, які надали хороші друзі бібліотеки, – повідомляють організатори заходу.

А оскільки це свято співпадає ще з одним святом – Днем святого Валентина, користувачі установи мали можливість виготовити «валентинки» власними руками. Дарунком від бібліотеки став спільний перегляд відомого мультфільму «Літаючі книги містера Морріса».

«Лікуйтесь книгами і надайте таку можливість дітям, і отримуйте задоволення від лікування та благодійного вчинку», – йдеться у повідомленні учасників заходу.