Закарпаття: «блокувальники» російських фур висунули владі ультиматум

Закарпатські активісти, які блокують російські фури, висунули владі ультиматум.

Про це йдеться на сайті Правого сектору.

Так, сьогодні, 12 лютого, відбулася зустріч організаторського активу блокади російських перевізників із очільниками Закарпатських правоохоронних органів та представниками ОДА.

Активісти повідомили керівникам краю такі вимоги:

  • визнання Росії країною-агресором у всіх сферах суспільно-політичного життя України, зокрема шляхом заборони на розміщення бізнесу окупанта на українській землі, перекриття торгівлі з Росією, в’їзд та транзит через Україну вантажного російського транспорту;
  • звернення губернатора до Верховної Ради та Кабміну з вимогою прийняти відповідне рішення.

Закарпатці вимагають губернатора Геннадія Москаля області сьогодні, 12 лютого, до 18:00 подати заяву з відповідними вимогами до Верховної Ради та Кабміну.

ВР та Кабміну активісти дали час до вечора понеділка, 15 лютого, на законодавчому рівні ухвалити рішення щодо заборони торгової діяльності Росії на території України.

«Наразі блокада поширилась і на Волинь та Львівщину, де націоналісти та небайдужі також перекривають дорогу російським вантажам. Протестувальники звернулись із аналогічними вимогами до керівних органів своїх регіонів. До акції долучається народ по всій Україні, в тому числі на Сході держави, зокрема на Дніпропетровщині», – йдеться у повідомленні.

Якщо вимоги мітингарів виконають, то вони обіцяють зменшити кількість активістів на дорогах і «зняти напружену атмосферу в країні щодо акції блокади». У разі, якщо умови активістів не виконають, вони оголосять про всеукраїнську блокаду трас і «український народ заполонить усі дороги держави».

Нагадаємо, що сьогодні зранку 50 волинських активістів почали блокувати проїзд російських фур на дорозі «Доманово – Ковель – Чернівці – Тереблече».

Станом на 14:46 через блокаду волинян «застрягло» вже 24 фури з номерними знаками російської реєстрації.