Волинським атошникам не дали приміщення через «дивну» причину

Громадській організації «Волинська спілка ветеранів антитерористичної операції» не дали в оренду приміщення розміром 10 метрів квадратних через «відсутність коштів в обласному бюджеті на розвиток медицини, освіти, фізичної культури та ».

Про це повідомив голова спілки Вадим Ваврищук.

Він розповів, що звернувся до начальника агропромислової політики ОДА з проханням виділити їм приміщенням на проспекті Перемоги, 14. У приміщенні члени спілки «пригледіли» приміщення розміром 10 квадратних метрів.

Оскільки офіс не використовували, вони не очікували на якісь складнощі. Тож Ваврищук написав заяву на ім’я начальника агропромислової політики Юрія Горбенка з проханням надати офіс для громадської організації в оренду на пільгових умовах. Проте отримали відмову «у зв’язку з відсутністю коштів в обласному бюджеті на розвиток медицини, освіти, фізичної культури та спорту».

Голова спілки не розуміє, яким чином атошники можуть повпливати на фінансове забезпечення медицини, освіти чи спорту.За словами військового, раніше їм обіцяли, що офіс таки дадуть, тож члени спілки купили будматеріали та готувалися робити ремонт.

«У нашій спілці вже більше 40 бійців, ми готові приймати військовослужбовців та  допомагати їм, та поки не маємо приміщення», – зазначив Вадим Ваврищук. У спілці з’явився юрист, але поки що немає де працювати.

Бійці вважають, що приміщення їм не дали через небажання об’єднуватися в єдину спілку, яке активно лобіюють з боку обласної влади. На такі роздуми наштовхнуло й те, що вперше вони цікавилися можливістю отримати офіс ще півроку тому і тоді проблем не було – їм показали приміщення, та дали можливість вибрати з декількох вільних на поверсі.

«Ми не просимо чогось нездійсненного,  для організації вибрали кімнатку розміром 10 метрів квадратних», – підсумував Ваврищук.

Тож учасники спілки звернулися до міської влади. Тут їм пообіцяли невдовзі знайти приміщення.

12699145_1691380161140802_2077902034_o