Відео блокування російських фур на Волині

На Волині триває громадська акція із блокування російських фур. У Мережі оприлюднили відео з місця події.

Про це повідомляє Громадське. Волинь.

На Волині, біля міжнародного пропускного пункту «Доманове» (Ратнівський район), громадські активісти та учасники так званої АТО зупиняють російські вантажні автомобілі. Транспортні засоби з вантажем залишають на стоянці, або біля траси, а водіям дають можливість повернутися додому.

Акція розпочалась в п’ятницю, 12 лютого. Організували її активісти «Автомайдану України». Також долучились ГО «Бойкот», ГО «Власники зброї Волині», «Самооборона Волині», та представники інших організацій.

Ще не доїжджаючи до пропускного пункту «Доманове», у селі Гірники, що на Ратнівщині, активісти завернули дві «фури», які через територію України везли вантаж в Росію.Автомобілі розвернули та відправили на стоянку.

Біля «Доманового» активісти влаштували блокпост. Кажуть, акція безстрокова та триватиме доти, доки влада не прийме рішення заборонити повністю транзит російських товарів територією України.

«Будемо тут робити маленький блокпост, щоб жодна москальська фура не проїхала на території України», – зазначив активіст «Автомайдану України» Сергій Кушнір.

Акція розпочалась о 8 годині ранку. Станом на 15:00 активісти зупинили вже 24 вантажівки. Водіїв не чіпають та дають їм можливість повернутися додому. «Фури» з вантажем лишаються на території Волині. Також учасники акції пропонують влаштувати обмін – міняти вантажівки на українських полонених.

В свою чергу водії кажуть, що просто перевозять вантаж. Більшість із них – громадяни Білорусі. Кажуть, що про акцію не чули та хвилюються, що будуть відповідати перед замовником за затримання вантажу.

Також активісти звернулися до заступника голови ОДА Бориса Кондратюка з проханням написати звернення до Кабінету міністрів від громадських організацій Волині з вимогою заборонити транзит російських вантажних автомобілів територією України. Борис Кондратюк погодився на таку пропозицію.

Варто зазначити, що аналогічну акцію проводять на Закарпатті.