Нормальна реакція на російський прапор, ‒ у міністерстві прокоментували волинську блокаду

Міністерство інфраструктури не має компетенції реагувати на акції громадських активістів в Закарпатській області та на Волині з перекриття доріг з метою блокування в’їзду в Україну вантажних автомобілів з російськими номерами або товарами, зазначає заступник міністра інфраструктури Оксана Рейтер.

Про це повідомляє видання Сегодня.

«Зараз в Україні проходить багато акцій. Нормальна, мені здається, реакція на вигляд російського прапора. З формального погляду перекриття дороги це правопорушення, але міністерство не компетентне реагувати на них, для цього є інші служби і процедури», – зазначила вона в коментарі журналістам в п’ятницю в Києві.

На її думку, в той же час, те, що у російських перевізників з’явилися складності, «змусять їхній уряд думати менше про політичні питання, а більше думати про добробут громадян і проблеми».

«Як правило, рішення РФ перш за все політичні. Ми не можемо прийняти рішення з блокади транзиту (російських товарів – ред.), таке рішення може прийняти країна, де органи влади і юристи не знають міжнародного законодавства», – підкреслила заступник міністра.

Нагадаємо, сьогодні, 12 лютого, стартувала безстрокова акція активістів із блокування фур із російськими номерними знаками.За повідомленням поліції, організатором акції є громадська організація «Автомайдан України». Окрім того, в ній беруть участь активісти спілок власників зброї та учасників АТО. Орієнтовно, в заході бере участь 50 осіб.