Не підтримуєте один одного, так вам і треба, – Нагорний про затримання бійців на митниці

Волинський адвокат, який опікується справами бійців 51-ї бригади, прокоментував затримання військових на митному пункті «Устилуг».

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«З приводу вчорашніх подій на митниці, коли затримували бійців 51 ОМБр. Дуже добре, що вчора хлопцям знайшлась підтримка, але чому її не має на судах у Володимира? Готові їхати на Франківськ, а до Луцька, Володимира не можете доїхати? Чи будете збиратись тільки, коли вже затримують? Не підтримуєте один одного, тоді так вам і треба! Сьогодні й далі телефонують хлопці про надходження повісток в Чернівецьку прокуратуру (до речі всі на суботу 20 лютого) – ЗГУРТОВУЙТЕСЬ!!!» – пише волонтер.

Окрім того, Нагорного обурює ставлення влади області до проблем волинських бійців. Мовляв, вони «одні з перших стримали окупанта, а їх вже більше року тягають у військову прокуратуру».

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ПОДРОБИЦІ ЗАТРИМАННЯ ДЕМОБІЛІЗОВАНИХ НА «УСТИЛУЗІ»

«Ой, забув, вибач мене, владо… так, так, ви не маєте права втручатись в діяльність судів та прокуратури… Це ж не вашій дитині, яка стримала наступ на Сході, не надали медичну допомогу, тут, в тилу, а тепер судять за те, що самотужки лікувався… Вони стають вашими дітьми тільки в палких промовах на урочистостях та похоронах…» – йдеться у дописі.

Нагадаємо, що учора, 11 лютого, двох демобілізованих учасників АТО Сергія Сиротинця та Ігоря Бондарєва затримали при спробі перетнути кордон. Митники їх не пропустили, мотивуючи це тим, що проти них було відкрите кримінальне провадження за самовільне залишення військової частини.