Волинь: «автомайданівці» блокуватимуть «російські» вантажівки

ГО «Автомайдан України» з 12 лютого блокуватиме рух вантажівок із державними номерними знаками Російської Федерації в районі села Гірники на трасі Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече.

Про це йдеться в заяві, опублікованій організацією у Facebook.

Заяву публікуємо без змін та правок:

від 10 лютого 2016 року
Голові Волинської ОДА
Гунчику В.П.
Голові Волинської Обласної ради
Палиці І.П.
Начальнику управління СБУ у Волинській обл.,
Фелонюку Ю.В.
Т.в.о. начальника ГУ НП у Волинській області
Шпизі П.П.
Голови ГО «Автомайдан України»
Попика А.М.

Звернення.

ГО «Автомайдан України» звертає Вашу увагу, що в час, коли держава потерпає від агресії з боку Російської Федерації, територією Волинської області, а саме автомобільною дорогою М19 Доманово – Ковель – Чернівці – Тереблече збільшився потік вантажного транспорту з державною реєстрацією країни агресора Росії. З достовірних джерел відомо, що станом на 10.02.2016р. на переході Доманово – Мокрани знаходяться близько ста вантажівок з російськими номерними знаками.
Беручи до уваги наслідки «гуманітарних» конвоїв для сходу країни, що заходять на територію України з боку ворожої держави, що розв’язала війну, подібні вантажівки перетинають кордон через пропускний пункт Доманово – Мокрани без належного митного огляду, оскільки йдуть транзитом, та можуть містити зброю, вибухівку і небезпечні вантажі, як це було у Донецькій та Луганській областях.
Оскільки Російська Федерація визнана Волинською обласною радою країною агресором, вимагаємо заборонити транзитний рух вантажних автомобілів з російською реєстрацією автомобільними шляхами Волині як такі, що загрожують територіальній цілісності та суверенітету державі України.
Даним зверненням доводимо до Вашого відома про початок безтермінової акції з 08:00 12.02.2016р. по блокуванню руху вантажного транспорту з державними номерними знаками Російської Федерації в районі с. Гірники траси Доманово – Ковель – Чернівці – Тереблече.

З повагою
Голова Правління ГО «Автомайдан України» Попик А.М.