У Луцьку волонтери майструватимуть серця

У Луцьку в рамках акції «Тепло сердець – на захист України», яку проводять об’єднання українок «Яворина» спільно з рухом «Мистецький форпост», збиратимуть гроші на ліки для військових.

Про це повідомила волинська «Свобода».

Одним з ініціаторів заходу є Тарас Шевченко – голова громадського руху «Мистецький форпост». Волонтерська акція «Тепло сердець – на захист України» проходитиме на Театральному майдані у Луцьку протягом чотирьох днів.

Розпочнеться захід в п’ятницю, 12 лютого о 12 годині. Акція спрямована на збір коштів для закупівлі протизастудних засобів бійцям Збройних сил України, які перебувають в зоні Антитерористичної операції.

«Ми майструємо декоративні сердечка. Розпочали 6 лютого. Сотні таких сердечок будуть реалізовуватися в Луцьку. Сердечка – це ліки для солдат. Наша мета – зібрати гроші на медикаменти. В акції нам допомагають діти з луцьких шкіл, зокрема з ЗОШ №26 та ЗОШ №22. Також до нас приєдналися вихованці Рожищенського будинку дитячої творчості та студенти Інституту мистецтв Східноєвропейського університету імені Лесі Українки. Плануємо залучити до акції якомога більшу кількість небайдужих людей», – розповіла активіст «Яворини» Алла Жупанюк.