У Луцьку водій маршрутки відмовився везти атошника

У Луцьку водій маршрутки відмовився перевозити чоловіка за посвідченням учасником бойових дій, не повіривши у його справжність. Попри запевнення власника, водій категорично відмовся приймати це посвідчення та везти чоловіка безкоштовно.

Це сталося 11 лютого.

Працівник ДСНС Олександр Мороз на весні та влітку 2015 року чоловік перебував у відрядженні у зоні АТО поблизу Артемівська та Краматорська. Чоловік проживає у Рожищі,але працює в Луцьку, тож йому доводиться доїжджати.

Сьогодні Олександр Мороз їхав маршруткою марки МАН, яка прямувала за рейсом Луцьк – Дубище.

«Я їхав сьогодні, маршрутка після 10-тої ранку відправлялася з вокзалу і десь о 10:10 -10:20 мене підібрали на кільці, де перетинаються вулиці Набережна та Чернишевського», – пригадує чоловік.

Мороз продемонстрував водієві посвідчення учасника бойових дій

«Знаю, що водія звати Микола, далі я не цікавився. Він подивися моє посвідчення і сказав, що воно дуже яскраве, незрозуміле, на фотографії не видно печатки», – додає учасник бойових дій.

Попри те, що чоловік запевняв, що посвідчення справжнє,  водій не повірив  і категорично відмовився перевозити чоловіка за цим посвідченням. Тож Мороз вирішив не сваритися із водієм, вийшов з маршрутки та пересів в іншу, яка прямувала на Ківерці.

За словами чоловіка, люди в маршрутці абсолютно ніяк не зреагували на суперечку водія та пасажира. Тож чоловік вирішив «не здіймати бучу».

«Всі зовсім пасивно поставилися», – резюмував він.