Справи волинських бійців передали у Чернівці

Волинський адвокат, який захищає бійців 51-ї бригади у суді, обурений тим, що справи військових передали у Чернівці.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Звертаюсь до всіх голів районних спілок «атомників»!!! Схоже ваших бійців хочуть «добити». Вчора ввечері, вночі, сьогодні зранку дзвінки від бійців та їх родичів. Багатьом приходять повістки, а то й підозри з військової прокуратури ЧЕРНІВЕЦЬКОГО!!!!!! Гарнізону», – йдеться у дописі.

За словами правозахисника, він не розуміє якими процесуальними документами оформлено таке перенесення підслідності. Мовляв, військова прокуратура Луцького гарнізону передала частину матеріалів на хлопців з 51 ОМБР у Чернівці в супереч статті 218 Кримінального процесуального кодексу України.

Нагорний припускає, що це сталося через те, що військові «почали себе відстоювати».

«Все це суперечить здоровому глузду, адже свідки, місце правопорушення, документи знаходиться у Володимирі-Волинському. Хворі, контужені, поранені учасники бойових дій повинні їздити в таку далечінь, де будуть позбавлені захисту? Цинізм «зашкалює». До речі, повістки приходять простими листами, оформлені теж з порушенням ст.137 КПК України, оскільки не вказано в якому статусі викликаються наші бійці», – продовжує чоловік.

«Ото вам хлопці наука, ви так і не змогли об’єднатись, відстоюючи свою честь від нападок військової прокуратури. – Ай не мене судять, ай мене не викликають, ай якось буде… Не буде…
Я не вмиваю руки, але в Чернівці, напевно, їздити не буду, бо тут ледь витягую навантаження. Тому думайте, що робити, чим зможу допоможу. А дії військової прокуратури, напередодні нової хвилі мобілізації, можна розцінювати як такі, що направлені викликати невдоволення місцевого населення та зірвати призов на Волині, бо цим же учасникам бойових дій пропонують контракти (на фото – лист, який додається до повістки)» – пише правник.

12705340_1675890422686918_8170006356597844613_n